PL EN

jesteś w: Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
BUDART, czyli BUDMA 2012 artstycznie...
Powiększ
BUDART, czyli BUDMA 2012 artstycznie...

Pawilon 4, stoisko numer 48Hasłem targów BUDMA 2012 jest :„Budownictwo przyszłości” skłaniające do nowatorskich działań. Tym samym mając na uwadze rozwój młodych artystów próbę krzewienia kultury, jak również innowacyjność w działaniu, Firma JONIEC postanowiła przyłączyć się do inicjatyw Galerii Artystycznej Pana Michała Liszki i objęła patronatem jego działania. Po raz kolejny logo naszej firmy widnieje jako jednego z mecenasów sztuki wystaw malarskich. Reprezentanci naszej firmy, niejednokrotnie w osobie właściciela firmy uczestniczą w wystawach i osobiście je promują.
Obecnie postanowiliśmy w sposób niespotykany dotąd połączyć sztukę i jej twory z naszą wystawką na Międzynarodowych Targach BUDMA 2012. Odpowiednim nawiązaniem zdaje się być fakt, iż artystka, której obrazy zostaną wkomponowane w wystawkę, wykorzystuje do ich tworzenia surowce bliskie naszej branży, takie jak piasek, cement, czy beton. Őzlem Kalkan Erenus to Turczynka, która od wielu lat związana jest ze światem sztuki. W zeszłym roku zaprezentowała swoją twórczość na wystawie w Polsce, stąd też nasza firma jest w posiadaniu jej obrazów.
Wierzymy, że spotkanie ze sztuką przy okazji targów będzie dla Państwa ciekawą propozycją, a inspiracja kompozycją wywoła nowe pomysły na wykorzystanie naszych produktów, jak również „zainfekuje” Państwa zamiłowaniem do tworzonego piękna.
Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska.
Pawilon 4 stoisko nr 48, Poznań dn.4-7 stycznia 2012 r.

F.P.U.H. JONIEC
Tymbark 109, 34-650 Tymbark
email: joniec@joniec.pl
Telefony:
  • tel./fax 18 334 07 55
  • tel. 18 332 53 90
  • tel. kom. 602-539-182
Technologia:
  • Joniec ogrodzenia Joniec ogrodzenia
© Joniec - producent podmurówek,  wizyt: 1422167 on-line: 4 Realizacja: Agencja interaktywna Intellect