PL EN

jesteś w: Strona główna / O nas

rozmiar tekstu: A A A

O nas

Firma JONIEC produkuje ogrodzenia, podmurówki ogrodzeniowe, gazony, palisady, elewacje, pustaki betonowe, płyty drogowe. Wyroby poddawane są procesom produkcyjnym "Vibro technology" i "Splitting technology", które decydują o ich podstawowych właściwościach. Wielość kolorów, faktur i wysoka jakość wyrobów sprawia, że od kilkunastu lat ciągle powiększa się grono naszych klientów. Spełniając oczekiwania zarówno pod względem jakości jak i estetyki wykonania cieszymy się ich zaufaniem.
Wyroby są produkowane w oparciu o normy krajowe i europejskie.

 

 

 

 

 

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, w kraju i zagranicą. Dostarczamy produkowane materiały w dowolne miejsce wykorzystując własną flotę samochodową oraz współpracując z firmami spedycyjnymi.

Na naszej stronie internetowej przy opisie każdego wyrobu znajduje się formularz, za pomocą którego możecie Państwo przesłać zapytanie o cenę, dostawę, wskazanie miejsca zakupu u naszych przedstawicieli, lub inne informacje dotyczące danego produktu.

W rok 2014 weszliśmy z nowym logotypem i nową identyfikacją wizualną. Nasz nowy logotyp ma na celu jeszcze lepszą promocję ugruntowanej już na rynku pozycji i marki firmy JONIEC.

 

 

 

 

 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron www.joniec.pl oraz www.ogodzenia-joniec.pl

 

F.P.U.H. JONIEC
Tymbark 109, 34-650 Tymbark
email: joniec@joniec.pl
Telefony:
  • tel./fax 18 334 07 55
  • tel. 18 332 53 90
  • tel. kom. 602-539-182
Technologia:
  • Joniec ogrodzenia Joniec ogrodzenia
© Joniec - producent podmurówek,  wizyt: 1130670 on-line: 4 realizacja: projektowanie stron www intellect.pl