PL EN

jesteś w: Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Złoty Medal MTP dla firmy JONIEC®
Powiększ
Złoty Medal MTP dla firmy JONIEC®

Ogrodzenie ROMA firmy JONIEC® zostało nagrodzone Złotym Medalem MTP BUDMA 2018. 

 

 

 

 

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej znanych, rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku. Nowoczesny system ogrodzeniowy ROMA został doceniony przez Ekspertów Sądu Konkursowego i znalazł się wśród tegorocznych medalistów. 

 

Ogrodzenie ROMA to system, który swoją premierę miał w 2016 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Nowoczesny wygląd doskonale wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów. Elementy systemu ROMA dają szerokie spektrum zastosowań: od delikatnych ogrodzeń z wąskimi słupkami i niską podmurówką, po mury, które zapewniają całkowitą ochronę posesji od hałasu i zanieczyszczeń pochodzących z zewnątrz. Ogromną zaletą ogrodzenia ROMA jest prosty i szybki montaż, co znacząco obniża koszty oraz skraca czas budowy. Bloczki ROMA mogą być także użyte jako elementy małej architektury ogrodowej, np. jako donice, obrzeża klombów czy mury oporowe.

 

Ogrodzenie ROMA zostało już wcześniej wyróżnione Medalem Targów DOM 2016 w Kielcach oraz tytułem HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2016.

 

Nagrodzony produkt można obejrzeć na poznańskich targach BUDMA 2018. Stoisko firmy JONIEC®: pawilon 5, nr 23.

F.P.U.H. JONIEC
Tymbark 109, 34-650 Tymbark
email: joniec@joniec.pl
Telefony:
  • tel./fax 18 334 07 55
  • tel. 18 332 53 90
  • tel. kom. 602-539-182
Technologia:
  • Joniec ogrodzenia Joniec ogrodzenia
© Joniec - producent podmurówek,  wizyt: 1593053 on-line: 4 Realizacja: Agencja interaktywna Intellect