PL EN

jesteś w: Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej
Powiększ
Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej

Firma JONIEC uhonorowana prestiżowym tytułem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma JONIEC otrzymała nagrodę Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2015 w kategorii: „Przedsiębiorstwo wspierające rozwój ekonomii społecznej w Małopolsce”. Mieczysław Joniec, właściciel firmy, został uhonorowany za wsparcie działań Stowarzyszenia REMEDIUM z Tymbarku, za bezinteresowną pomoc w realizacji różnorodnych przedsięwzięć, za wsparcie finansowe i merytoryczne stowarzyszenia.

 

Uroczysta Gala wręczania nagród odbyła się w dniu 17 czerwca 2015 r. w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie już po raz piąty był organizatorem konkursu. Patronat honorowy nad konkursem objął Marek Sowa – Marszałek Województwa Małopolskiego.

 

Celem konkursu jest promocja spółdzielni, organizacji pozarządowych oraz spółek non profit, które swoje cele społeczne realizują m.in. dzięki działalności gospodarczej. W konkursie nagradzane są też samorządy oraz przedsiębiorstwa wspierające przedsięwzięcia społeczne.

 

Firma JONIEC została zgłoszona do konkursu przez Stowarzyszenie REMEDIUM. Stowarzyszenie od wielu lat prowadzi warsztat terapii zajęciowej dla osób ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności pochodzących z terenu powiatu limanowskiego. Stowarzyszenie organizuje szereg inicjatyw mających na celu zaangażowanie osób niepełnosprawnych w aktywne życie społeczne i zawodowe. 

Lider Przedsiebiorczosci Spolecznej 2015

F.P.U.H. JONIEC
Tymbark 109, 34-650 Tymbark
email: joniec@joniec.pl
Telefony:
  • tel./fax 18 334 07 55
  • tel. 18 332 53 90
  • tel. kom. 602-539-182
Technologia:
  • Joniec ogrodzenia Joniec ogrodzenia
© Joniec - producent podmurówek,  wizyt: 1361120 on-line: 3 Realizacja: Agencja interaktywna Intellect