PL EN

jesteś w: Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Dzień Dziecka w Limanowej
Powiększ
Dzień Dziecka w Limanowej

Firma JONIEC partnerem Powiatowego Dnia Dziecka 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 czerwca b.r. na stadion LKS „Zalesianka” odbędzie się Powiatowy Dzień Dziecka. Organizatorami imprezy są: Starostwo Powiatowe w Limanowej, radio RDN Nowy Sącz oraz gminy: Kamienica, Słopnice i Dobra. 

 

Firma JONIEC - partner imprezy - zapewnia dzieciom super atrakcję: przejażdżkę rajdowym autem terenowym. Przez cały dzień na gości czekać będzie wiele atrakcji, m.in. Turniej Piłki Nożnej Żaków, pokaz w wykonaniu zawodników Ars Klub Kiokushinkai Limanowa, występ zespołu regionalnego Luhacovice z Czech oraz występy Joanny Leśniak, Wojciecha Steczowicza i Wojciecha Śliwy. W trakcie imprezy zapraszamy na liczne gry i zabawy z animatorami. Każdy będzie mógł sprawdzić się na ściance wspinaczkowej, poczuć się jak Rafał Sonik w Dakarze podczas przejażdżki quadem. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich zadbają, by nikt podczas zabawy nie był głodny i przygotują wiele przysmaków regionalnych. Wszystkie atrakcje – gratis!

 

Od godziny 18 dziennikarze radia RDN Nowy Sącz zorganizują swoje konkursy z nagrodami. Pokażą pracę reportera radiowego od kuchni. Rozgłośnia RDN uruchamia od 6 czerwca nową specjalną częstotliwość dla mieszkańców powiatu limanowskiego. Od tego dnia najświeższe informacje z regionu na 105,1 FM!


 

Gośćmi specjalnymi Dnia Dziecka będą: Anna Potaczek, znana z serialu W-11 oraz jeden z najbardziej znanych polskich kabareciarzy – Marcin Daniec w specjalnym programie.

 

 

F.P.U.H. JONIEC
Tymbark 109, 34-650 Tymbark
email: joniec@joniec.pl
Telefony:
  • tel./fax 18 334 07 55
  • tel. 18 332 53 90
  • tel. kom. 602-539-182
Technologia:
  • Joniec ogrodzenia Joniec ogrodzenia
© Joniec - producent podmurówek,  wizyt: 1361171 on-line: 4 Realizacja: Agencja interaktywna Intellect