PL EN

jesteś w: Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
TARGI DOM - Kielce
Powiększ
TARGI DOM - Kielce

TARGI DOM w Kielcach odbędą się w dniach 11-13.04.2014r. Zapraszamy na stoisko nr E73. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak zaprojektować dom i mieszkanie? Jak powinien wyglądać ogród idealny? Jak sprawić aby te miejsca były zarazem przytulną i funkcjonalną przestrzenią? Na te pytania znaleźć można odpowiedź zawsze na targach DOM oraz OGRÓD I TY. Na stoiskach prezentuje się ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy.

Wystawa DOM to nie bez powodu jedno z ulubionych wydarzeń targowych. Jest to miejsce, w którym co roku ponad 23 000 osób zapoznaje się z pełną ofertą firm z branży budowlanej, rozmawia z ekspertami z zakresu wystroju wnętrz oraz korzysta z fachowych rad architektów. Tu znaleźć można natchnienie do urządzenia własnego M. Wystawa jest jedną z największych wydarzeń tej branży w Polsce.

Podczas targów DOM odbywają się seminaria i szkolenia poświęcone wachlarzowi tematów od prawa budowlanego, poprzez energooszczędne projektowanie, aż po dobieranie kolorów we wnętrzach. W specjalnie wyznaczonych punktach zwiedzający targi mogą również zasięgnąć bezpłatnych porad architektów.

 

Firma JONIEC jest jednym z fundatorów nagród w konkursie dla odwiedzających Targi DOM. Konkurs na najlepsze hasło reklamowe targów będzie trwał od piątku 13.04 do niedzieli 15.04. W niedziele około godziny 12.00 zbierze się Komisja, która zdecyduje, kto będzie mógł odebrać nagrodę. Szansę na nagrodę będzie miało 6 osób. Kupony konkursowe będą rozdawane przy zakupie biletu wejściowego na Targi DOM. Zachęcamy do udziału w konkursie! Nasza firma ufundowała całą paletę płytek PIANO, które doskonale nadają się do dekoracji ścian zewnętrznych i wewnętrznych domu. Kolor do wyboru.

 

F.P.U.H. JONIEC
Tymbark 109, 34-650 Tymbark
email: joniec@joniec.pl
Telefony:
  • tel./fax 18 334 07 55
  • tel. 18 332 53 90
  • tel. kom. 602-539-182
Technologia:
  • Joniec ogrodzenia Joniec ogrodzenia
© Joniec - producent podmurówek,  wizyt: 1581644 on-line: 3 Realizacja: Agencja interaktywna Intellect